Spanie pod namiotem

dom.ogladajonline.com.pl

W dzisiejszych czasach podróżowanie po Europie jest bardzo proste. Podczas wjeżdżania do większości krajów nie musimy już nawet okazywać paszportu i przechodzić kontroli celnej. Warto korzystać z tych udogodnień i zwiedzać stary kontynent.

Co ciekawe, można to robić naprawdę tanim kosztem. Zawsze jest tak, że podczas wakacyjnych wypraw sporo pieniędzy wydajemy na noclegi. Jest jednak sposób na to, żeby zaoszczędzić.

Jeśli w trasę wyruszamy latem, to możemy wziąć ze sobą namiot i rozbijać go na polach kampingowych. W krajach takich, jak Chorwacja czy Włochy, znajdziemy sporo kempingów. Większość z to naprawdę ciekawe miejsca, w których mamy swobodny dostęp do ciepłej wody, prądu i toalet.

Kiedy na dworze jest ciepło, to spanie w namiocie nie stanowi większego problemu. Takie biwakowanie jest zdecydowanie tańsze od wynajmowania pokojów w hotelach czy też prywatnych kwater. Wiele kempingów posiada swoje strony internetowe, gdzie można znaleźć kontakt i dzięki temu dokonać rezerwacji miejsca.