Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli sztaplowanych?

Wiele osób decyduje się na zakup mebli sztaplowanych. Możliwośc sztaplowania krzeseł i stołów doskonale sprawdza się zarówno przy przechowywaniu mebli ogrodowych, jak i magazynowaniu mebli w restauracjach, salach konferencyjnych czy bankietowych. Przedstawiamy wskazówki, na co zwrócić uwagę przy zakupie stołów i krzeseł sztaplowanych.

Przede wszystkim, jak przy wyborze zwykłych krzeseł, należy dokładnie się przyjrzeć materiałom, z których wykonane są meble. Ważne, aby były wytrzymałe i posłużyły nam przez długie lata w świetnym stanie. Ponadto warto zorientować się, z jakiego materiału wykonane jest obicie.

Chodzi o to, aby tkanina była łatwa do czyszczenia i nie przyjmowała zanieczyszczeń. Poza tym należy sprawdzić ile krzeseł i stołów można sztaplować. Niektóre konstrukcje pozwalają na układanie jedno na drugim zaledwie kilku krzeseł, a inne nawet na kilkadziesiąt.

W przypadku stołów warto skontrolować ich stabilność oraz sprawdzić, czy układanie mebli nie powoduje uszkodzeń blatu.

Next Post

Nie tylko kanapa musi być wygodna – komfortowe stoły

śr Kwi 11 , 2018
Wybierając meble do domu poszukujemy ciekawych inspiracji, oryginalnych rozwiązań, a także tych klasycznych wersji. Również stół wraz z krzesłami może stać się ciekawym, a nawet przewodnim